Info

Ikona

TECHNIKA

Obrazy jsou ručně kresleny na počítači v grafických programech a vytištěny velkoplošným InkJet tiskem na speciální malířské plátno – kanvas. To je napnuto na spodní blind rám. Nanesený inkoust je vpitý do hloubky materiálu, takže se neolupuje a neodírá. Povrch obrazu je chráněný příjemnou, matnou laminací proti otěru a UV záření.

 

ZÁRUKA ORIGINALITY

Pro zachování originality je stanovený maximální počet obrazů od jednoho originálního návrhu a formátu na 10 kusů. Omezený počet je zajištěný číslováním. Každý jednotlivý obraz má vlastnoruční podpis autora a certifikační číslo, které je umístěno na zadní části plátna a je jeho nedílnou součástí. Stejné číslo je na kartě certifikátu o pravosti díla, které dostanete se záručním listem. Obrazy jsou chráněny registrovanou ochrannou známkou Úřadu průmyslového vlastnictví – ®. Máte jistotu, že existuje pouze pár kusů od jednoho originálu a zároveň je obraz chráněn proti padělkům.

 

ZÁRUKA

Na obrazy je poskytována záruka dva roky. Vztahuje se na vady materiálu a kvalitu provedení. Nevztahuje se na vady způsobené špatným zacházením ze strany zákazníka nebo působením vlhkosti, přímého slunce a velké teploty. Zákazník obdrží záruční list.

 

TERMÍN

Pokud je obraz připraven, je zaslán následující pracovní den po potvrzení objednávky. Pokud není obraz na skladě, počítejte s termínem dodání do 10 dnů.

 

ÚDRŽBA

O obrazy pečujte standardním způsobem. Jsou určeny pro interiéry. Nevystavujte je povětrnostním vlivům, přímému slunci, vlhkosti a velkému teplu. Pokud je obraz zaprášen, otřete ho lehce suchým hadrem nebo štětcem. Použité plátno je pružné, ale může se stát, že při změně klimatických podmínek dojde k povadnutí plátna. Přemístěte dílo do prostoru s běžnými klimatickými podmínkami a obraz se srovná do původního stavu.

 

FORMÁT

Nabízím na výběr dva základní formáty obrazů A – 90×45 cm, B – 115×55 cm. Tyto velikosti vám usnadní najít optimální umístění díla ve vašem interiéru. Na zvláštní přání mohu připravit vícedílné obrazy. Ty se skládají z několika samostatných pláten na kterých je jeden rozložený motiv. Rozměry těchto obrazů (typ AX a BX) dosahují šířky skoro 3 metry.

www.encoreoptik.eu www.nicedesignstudio.com www.ocnioptik.eu s-presspublishing.cz www.ramymistr.cz www.moskyt.net